Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 13pcs |
| Type | Gel Polish |
| Brand Name | yokefellowart |
| Origin | Mainland China |
| Brand | YOKEFELLOW |
| Feature | Cherry Blossom Pink Gel Nail Polish |
| Feature 1 | Gel Polish Nail Kit |
| Feature 2 | DIY Home Manicure Gift for women |
| Feature 3 | with UV LED Light Base Gel Top Coat |
| Feature 4 | Popular Sheer Pink Gel Polish |
Instock
There are no reviews yet.