Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 7ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1Pcs |
| Model Number | Q52410 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 7ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item | Gel Nail Polish |
| Type 1 | Christmas series of manicure |
| Type 2 | Autumn Winter series nail gel |
| Type3 | Soak Off UV Gel Varnish |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Suitable Lamp | LED OR UV Lamp |
| Used for | Nail Beauty Salon, Private Using |
| Needed | Base Gel and Top Coat |
| Soak off | Remove with Acetone |
| Lasting Period | 3 or 4 Weeks |
| Effect | Glitter Gel Polish |
Instock
There are no reviews yet.