Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | Eco-friendly UV Curable Resin |
| Quantity | 1PCS |
| Model Number | YZ01-YZ19 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 10ml 100% |
| Brand Name | YYOKEFELLOW |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Semi-permanent nail polish |
| Feature 2 | Soak Off UV Gel Varnish |
| Feature 3 | Jelly gel polish |
Instock
There are no reviews yet.