Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | 55933, 120 Colors 15ML Nail Gel Polish |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | Approx.15ml |
| Brand Name | BORN PRETTY |
| Origin | Mainland China |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Certificate | MSDS, SGS |
| Bottle Material | Glass Bottle |
| Lasting Time | 3 or 4 Weeks |
| Product Feature | High Quality Organic UV LED Nail Gel Polish |
| All Colors in Stock | Yes, all color in stock |
| Curing Lamp | UV or LED Lamp |
| Needed | Base Gel and Top Coat |
| Used for | Nail Beauty Salon, Party, Rrivate Using |
| Effect1 | Spring, Summer, fall, winter |
| Effect2 | Semi-permanent varnish |
| Effect3 | Gel Nail Polish |
| Effect4 | semi-permanent enamels |
| Effect5 | Semi-permanent varnish |
| Effect6 | vernis semis permanent uv |
| Effect7 | Hybrid nail varnish |
| Usage | second step for baeutify nails |
Instock
There are no reviews yet.