Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.194 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Natural Resin |
| Quantity | 2pcs/3PCs/4PCs |
| Model Number | Base/Top/Primer/Remover |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | NAILCO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.