Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| Capacity (Quart) | 1L |
| LCD | No |
| Model Number | Yogurt Maker |
| Freezer Safe | No |
| Certification | none |
| Smart Cup Distribution | No |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.