Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 32 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | other |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product Name | Multifunctional Yogurt Make |
| Product model | JG3521 |
| Rated voltage | 220V-50HZ |
| Rated power | 13W |
| Product size | 240*240*130mm |
| The length of the wire is about | 100cm |
Instock
There are no reviews yet.