Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 9w |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| function | Yogurt, rice wine, natto, enzymes, kimchi |
| capacity | 1501Ml-2000ml (including 2000ml) |
| liner material | glass |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.