Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 1.6kg |
| Capacity(ml) | 501ml-1000ml (including1000ml) |
| LCD | Yes |
| Model Number | EGRAPE15PA-12B |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Microcomputer |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | Yes |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.