Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS |
| Sound Isolating | YES |
| Category | Earphones & Headphones |
| Charging Method | cable |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Package List | User Manual, Replaceable Pads Set |
| With Microphone | Yes |
| Support APP | Yes |
| Function | for Video Game, HiFi Headphone, For Outdoor, For Office, For Study |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | bluetooth |
| Connectors | Type c |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE, FCC |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | BASEUS |
Instock
There are no reviews yet.