Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 1800W |
| Capacity | 1.5L, 1.5L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 220V |
| Electric kettle material | Stainless steel |
| Heating mode | Chassis heating |
| Power | 1800W |
Instock
There are no reviews yet.