Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 13 cm |
| Power Source | AC100-200V/50-60Hz |
| Automatic Shut-off | YES |
| Style | Electric Kettle |
| Certification | CE |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Heating Speed | 4-6 minutes |
| Function | Overheat Protection, Anti-dry Protection |
| Power (W) | 500-1000W |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.