Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.702 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 11 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC100-240V/50-60Hz |
| Automatic Shut-off | YES |
| Model Number | XIAOMI MIJIA portable electric kettle 2 |
| Style | Electric Bottle |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Heating Speed | 6-10 minutes |
| Function | Safety Auto-Off Function, Temperature control, Digital display |
| Thermal | Yes |
| Power (W) | 1300W |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Plug in Heating |
| Voltage (V) | 110-220V |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.