Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 36 |
| Weight | Curing Machine |
| Voltage | Uv Nail Drying Light |
| Size | Manicure Pedicure |
| Material | Nails Equipment |
| Model Number | Led Lamp For Nails |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Type | UV Lamps |
| Power | 72W |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.