Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 1PCS |
| Weight | About 35g |
| Voltage | 5V/0.5A |
| Size | 1Set |
| Material | ABS |
| Model Number | YZD-BBXWP |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Type | UV Lamps |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | PL(Origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Nails Dryer | UV LED Nail Lamp |
| Nails Products | Lamp For Manicure |
| UV Lamp Nail Mini USB | Mini LED Nails Lamp |
| Varnishes And Lamp For Nails | UV Lamp Nail Polish Dryer |
| Professional Lamps Manicure | Mini Charge Lamp Nail |
| Rechargeable Led UV Nail Dryer | Lamp For Gel Polish Mini |
| Mini LED Nail Lamp | UV Nail Dryer Machine Portable |
Instock
There are no reviews yet.