Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 1 |
| Weight | 23g |
| Voltage | 5V |
| Size | 11.8CM*16.3CM |
| Material | ABS |
| Model Number | 58483 |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Type | UV Lamps |
| Power | 6W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | BORN PRETTY |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.