Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.056 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 6 × 5 cm |
| Lamp Beads | 5PCS |
| Weight | 0.043kg |
| Voltage | other |
| Size | about 5.9*5.8*4.8cm/2.32*2.38*1.88inch |
| Material | PP |
| Model Number | CA048 |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 6W |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Origin | US(Origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | UL, GS, CE, CCC |
| Nails Dryer | UV Led Nail Lamp |
| Nails Products | Nail Drill |
| Nail Stickers | Nail Charms |
| All Manicure Lamp | UV Nail Dryer |
| UV Led Lamp Salon Quality | Machine To Paint Nails |
| Manicure Products | UV Light Flashlight |
| Professional Material Nail | Nail Lamp UV Led Professional |
| Cabin UV Led Nail Gel | Nail Tools |
Instock
There are no reviews yet.