Instock
| Weight | 1.52 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 29 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 39 |
| Weight | 0..85-1.95 |
| Voltage | 100-240V |
| Size | 8.5*8.26*3.8 inch |
| Material | ABS |
| Model Number | NB-S02 |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 96W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Nail Drill Machiens | Taladros Electricos para Unas |
| Diamond Pro Nail Lamp | 39 Piece leds |
| Heart Shaped LCD dispaly | Infrared Smart Sensor |
| 35000 RPM Naill Drill | 96W LED UV Nail Dryer Lamp |
| 10s Fast Drying UV lamp for nail | Home/Salon/Manicure Shop/Travel |
| Suitable Hands and Feet | 4 Timer setting:15s/30s/60s/90s |
| maquina de unha em gel | nail lamp uv led professional, uv lamp for nails |
| lampada led unghie | maquina de unhas |
| Nail Drill and UV Lamp Set | Nail Dryer Lamp |
| lampara uv led para unas | lampe uv led ongles |
| cabine uv led unha gel | lampa uv led do paznokci |
| uv led nail lamp | motor para unhas em gel |
| lampe uv ongle | uv light for nails |
| Cute Nail Lamp For Gifts | Cute Nail Lamp for Salon |
| Lampara de unas LED UV | Manicure Nail Dryer |
| Led Lamp Nail Dryer | Gel UV LED Nail Polish Lamp |
| Nail Polish Dryers in Nail Tools | Taladro Para Unas |
Instock
There are no reviews yet.