Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1pc |
| Model Number | Gel polish F01-06 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 10ml |
| Brand Name | Nailpop |
| Origin | Mainland China |
| Cured | UV Lamp, Led Lamp |
| Feature 1 | Gel Nail Polish |
| Feature 2 | Soak Off UV LED Gel |
| Feature 3 | Nai Art Varnish |
| Feature 4 | Acidless Primer |
| Feature 5 | Peel off Base Coat |
| Feature 6 | Rubber Base Coat |
| Feature 8 | Shiny Top Coat |
| Feature 9 | Matte Top Coat |
| Feature 7 | No Wipe Top Coat |
| Feature 10 | Reinforced Gel |
Instock
There are no reviews yet.