Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.367 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Natural Resin |
| Quantity | 6pcs |
| Model Number | Jelly Color Series |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | NAILCO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.