Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 7ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1 Bottle |
| Model Number | Q52230-2 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 7ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| Item | Quick Extension Nail gel |
| Type 1 | Color Gel Nail Polish |
| Feature 5 | Reinforce Extend The Nails |
| Application | Nail Salon or personal usage |
| Feature 1 | Semi Permanent gel |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
| Cured | UV Lamp, Led Lamp |
| Lasting Period | About 3 Weeks |
| Soak off | Remove with Acetone |
| Use Wish | Base Top Coat, color gel |
| Color | Nude Clear Pink White |
Instock
There are no reviews yet.