Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.471 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 20 × 10 cm |
| Lamp Beads | 24 |
| Voltage | 100-240V |
| Size | Nail Drying Lamp |
| Model Number | nail lamp |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | Limegirl |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
Instock
There are no reviews yet.