Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 9 × 2 cm |
| Usage Time | 20Mins |
| Power Type | Rechargeable |
| Model Number | WFPAXZ038 Electric Nose Hair Trimmer |
| Brand Name | LISM |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Type | Electric Nose Hair Trimmer |
| Material | ABS |
| Size | 15*2*2CM |
| Weight | 130g |
| Feature 1 | Nose Ear Trimmer |
| Feature2 | Nose hair Removal |
| Feature3 | Shaving & Hair Removal |
| Feature4 | ear nose razor |
| Feature5 | ear nose Shaver |
| Feature6 | Nose and ear trimmer |
| Feature7 | Trimmer for Nose |
| Feature8 | Nose Hair Cutter |
| Feature9 | ear nose razor |
| Feature10 | Multifunctional Trimmer |
| Feature11 | Painless Hair Removal |
Instock
There are no reviews yet.