Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 45 |
| Weight | 1.65kg |
| Type | UV Lamps |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Support | Wholesale/Dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.