Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 12 cm |
| Lamp Beads | 24 |
| Weight | 1KG |
| Voltage | 110v-240v |
| Size | 22cm * 19.5cm * 10.5cm |
| Material | plastic |
| Model Number | SUN5 48W |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 48W |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CCC |
Instock
There are no reviews yet.