Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | Cadmium, Cadmium and cadmium compounds, Chromium (hexavalent compounds), LEAD, Lead and lead compounds |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 9mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Dial Diameter | 40mm |
| Feature | None |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 7.87inch |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Fashion & Casual |
| Brand Name | ZEV LIU |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Pattern | UV printing |
| Customized | YES |
| MOQ | 1pcs |
| Leather type | Genuine Leather |
| Battery type | AG4/LR626/377 |
Instock
There are no reviews yet.