Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | 500w, 15 |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Application | Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Capacity (Quart) | 1 |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | Y-SA8 |
| Type | Home Yogurt Maker |
| Function | Touch Control |
| Material | Stainless steel |
| Inner Material | 304 Stainless Steel |
| BODY MATERIAL | PP+ABS |
| Voltage | 220V/110V |
| Power | 15W |
| Color | White |
| Size | 225*140*225mm |
| Capacity | 1.3L |
| Weight | 1KG |
| Packing Size | 510*480*565mm |
Instock
There are no reviews yet.