Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 10 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Hand Options | Right Hand |
| Carry Platform | Belt Clip |
| Material | Nylon, Nylon+TPE |
| Model Number | Gun Holster |
| Origin | Mainland China |
| Name | Shooting Gun Holster |
| Style | HI-CAPA quick pull holster |
| Size | 15.5*10*6.5cm |
| Color | black, green, tan, grey |
| Feature 1 | Nylon + TPE material, high quality |
| Feature 2 | Replaceable connector |
| For | tactical equipment, shooting sports |
| Product component | quick pull holster*1 |
Instock
There are no reviews yet.