Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | water proof, Skeleton, Luminous, Complete Calendar, Week Display |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 13.5mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Model Number | OUPINKE 3280 Men Watch |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Water Resistance Depth | 5Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Style | Luxury |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | OUPINKE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Type 1 | Deep Waterproof Business Man Wristwatch |
| Type 2 | Hollow Skeleton Mechanical Men Watch |
| Type 3 | Luxury Fashion Auto Date Watch For Men |
Instock
There are no reviews yet.