Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.537 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 11 cm |
| Lamp Beads | 72 |
| Weight | 517g |
| Voltage | 110-220V |
| Size | 23cm * 20cm * 10cm |
| Material | Plastic+UV lamp light |
| Model Number | SUN X21 |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 320W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.