Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.374 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19 × 11 cm |
| Lamp Beads | 24pcs |
| Weight | 380g |
| Voltage | 100-240V |
| Size | One Unit |
| Material | ABS |
| Model Number | SUN5 |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 48W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | US(Origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Nails Dryer | UV Led Nail Lamp |
| Lamp For Gel Varnish | Nail Lamp UV Led Professional |
| Nail Tech Supplies | Led Lamp For Professional Nails |
| All Manicure Lamp | Nail Charms |
| Nail Drying Lamp | Manicure Accessories And Tools |
| Suitable Gel Type | UV Gel/LED Gel/Builder Gel All Types Gel |
Instock
There are no reviews yet.