Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | AA |
| Weight | 0.036kg |
| Voltage | 1.5v |
| Size | – |
| Material | alloy aluminum |
| Model Number | – |
| Power Source | DRY BATTERY |
| Type | LED Lamps |
| Commodity Quality Certification | 3C |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| style 12 | uv gellamp mini, nails uv light, mini uylamp formanicurt |
| style 11 | mini uv led lamp, uy light for nail, mini uy lamp nails |
| style 10 | mini nail led lamp uy, led uv nail dryers, led lightto dry nails |
| style 9 | mini uy light for nails, mini light for nail gel, portable uy light nail dryer |
| style 8 | mini dryer lamp uy nai, mini nail dryer uy lamp, uv gel lamp mini |
| style 7 | dry light nail, mini lamp uv for gel, mini nail dryer led lamps |
| style 6 | portable nail dryer uv led, uvlightto dry nails, mini light for nail gel |
| style 5 | lamp uv gel mini, light mini curing nail dryer, mini uv led lamp |
| style 4 | uv nail cure lamp mini, nailled dry, rechargeable led uv nail dryer |
| style 3 | dropship uv led nail lamp, lamp uv gel mini, mini nail dryer lamp |
| style 2 | light mini curing nail dryer, mini nail dryer led lamps, dry light nail |
| style 1 | can you use a led nail dryer with regular polish, mini uv led lamp, light mini curing nail dryer |
Instock
There are no reviews yet.