Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.438 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 27 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 18PCS |
| Weight | About 340g |
| Size | 1Set |
| Material | ABS |
| Model Number | TZ-088 |
| Power Source | Electric |
| Type | UV Lamps |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Fr(origin) |
| Number of Pieces | COMBO |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Manicure Products | Starter Set For Nail |
| Nails Dryer | UV Led Nail Lamp |
| Professional Manicure Tool Set | Phototherapy Machine |
| Nail Art | Nail Drying Lamp |
| Nails Products | Lamp For Manicure |
| Nail Tech Supplies | Led Lamp For Professional Nails |
| Manicure Accessories And Tools | Nail Set With Dryer |
Instock
There are no reviews yet.