Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.211 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 13 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | <60 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track rail |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | None |
| Wattage | 220V |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.