Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | track light |
| Warranty | 2 years |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 220V |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Voltage | 220V, 230V, 240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | DIBILUN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| light led track | track fixture |
| universal t track | 2 wire track |
| track connector | track light 0.5m |
| aluminum t track | ceiling light track |
| spotlight track | light rail system |
| wire fixtures | rail lighting system |
| spot led sur rail | track lighting system |
| fixtures rails | tracking rail track 0.5m/1m |
| rail track system | track rail 0.5m/1m |
| light lamp rail track aluminum | 2 wires aluminum rail of track lights track |
| led light rail track | track light base |
| aluminum rail track | track light fixture |
| led track fixture | led track light fixtures |
| led track rail | led track rail connector |
| track rail connector | track light fitting |
| rail led aluminium | rail led strip |
Instock
There are no reviews yet.