Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | CMJ-GDD-001-20W |
| Warranty | 2 Years |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Polished Steel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W 20W 30W 40W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | DIBILUN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Material | Aluminum+Plastic |
| Model 1 | Spotlight |
| Model 2 | Spot Light |
| Model 3 | Track Lighting |
| Model 4 | COB Light |
| Model 5 | Track Lights |
| Model 6 | Ceiling Light |
| Model 7 | Whole Set |
| Model 8 | Clothing Shop |
| Color temperature | warm white /cold white/Natural white |
| Body Color | White/Black |
| About voltage | By default, 175-265v lamps are sent. If the buyer needs 85-110v lamps, please consult before purchasing. Some of our track lights with wattage and light color are 85-110v. |
Instock
There are no reviews yet.