LED Track light 9w 12W 18W 24W aluminum Ceiling Rail Track lighting Spot on Rail Spotlights Home living room business AC95-220V
Attributes
UsageEMERGENCY
Model Number008
Warranty1 year
Is DimmableNo
StyleModern Style
Light SourceLED bulbs
Wattage18 w
Certificationce, CE
Voltage220V-240V, 110V, 120V
View all attributes
Vendor
Mota
Security & Privacy
Crypto payment
Instock
Seller
Additional information
Weight 0.25 kg
Dimensions 10 × 10 × 10 cm
Usage
EMERGENCY
Model Number
008
Warranty
1 year
Is Dimmable
No
Style
Modern Style
Light Source
LED bulbs
Wattage
18 w
Certification
ce, CE
Voltage
220V-240V, 110V, 120V
Power Source
AC
Is Bulbs Included
Yes
Brand Name
AIZHOU
Item Type
Track Lighting
Origin
Mainland China
Reviews
Leave a review about this product.
There are no reviews yet.
LED Track light 9w 12W 18W 24W aluminum Ceiling Rail Track lighting Spot on Rail Spotlights Home living room business AC95-220V 1