Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.254 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 31 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommend Age | 3-6Y, 1-2y, 12+, 7-12Y |
| Features | Sports, SOFT, Educational |
| Thickness | 2-3cm |
| Dimensions | 30*30 * 2.5CM |
| With Rack for Game blanket or Not | No |
| Type | Split Joint |
| Gender | Unisex |
| Folded Size | 33*33 * 20CM |
| Unfolded Size | 60*120*2.5 |
| Material | others |
| Brand Name | TOriginOLife |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 4-6y, 13-24m, 12+y, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.