Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 4 cm |
| Display Type | ANALOG-DIGITAL |
| Case Thickness | 16mm |
| Band Width | 22mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | skmei 1389 |
| Dial Diameter | 48mm |
| Feature | Back Light, Chronograph, Complete Calendar, Week Display |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 26 |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | Luxury |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
Instock
There are no reviews yet.