Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 10 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | other |
| Packing Pattern | other |
| Capacity | 110ml |
| Model Number | HH0096 |
| Origin | Mainland China |
| Type | Liquid Glue |
Instock
There are no reviews yet.