Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Case Thickness | 14mm, 14mm |
| Band Width | 30mm, 30mm |
| Band Material Type | Alloy, Alloy |
| Case Shape | Rectangle, Rectangle |
| Dial Window Material Type | Glass, glass |
| Boxes & Cases Material | No package, No package |
| Model Number | SKMEI 0926 men watch, SKMEI 0926 men watch |
| Dial Diameter | 30mm, 30mm |
| Feature | Back Light, Shock Resistant, LED display, Complete Calendar, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 5Bar, 5Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 23cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Digital |
| Style | SPORT |
| Brand Name | Skmei |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Digital Wristwatches |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.