Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Screw crown, Complete Calendar, Mechanical Watch |
| Display Type | Numberless |
| Case Shape | Round |
| Case Thickness | 14.2mm |
| Band Material Type | Wooden |
| Boxes & Cases Material | Wood |
| Model Number | T037 |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Band Length | 21cm |
| Case Material | Wooden |
| Style | Fashion & Casual |
| Movement | Mechanical Hand Wind, Automatic Self-Wind |
| Brand Name | BOBO BIRD |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
| Christmas present | best gift for Man |
Instock
There are no reviews yet.