Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.032 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 8 cm |
| Theme | Animals & Nature, Transportation, Sports |
| Warning | NO |
| Certification | China certified (3C), CCC |
| Model Number | WJ50, 9x4cm |
| Brand Name | MIANQI TOY |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 18+, 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Material | Plastic Silicone |
Instock
There are no reviews yet.