Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.363 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Yoga Balls |
| Style | smooth |
| Size | 45cm |
| Brand Name | LAIMALA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.