Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | no |
| Full Length | 20.5cm |
| Handle Length | 11.5cm |
| Blade Angle | >60° |
| Type | Folding Blade Knife |
| is_customized | No |
| Model Number | BOUNTAIN Chop II |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 9cm |
| Handle Material | G10 |
| Brand Name | BOUNTAINQRIGINALSTUDIO |
| Blade Material | SLD-magic |
| DIY Supplies | Woodworking |
Instock
There are no reviews yet.