Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Max Output | 10W |
| Shell Material | Metal |
| Features | wireless charge, With LED Lamp, OnePlus, OnePlus PowerBank, Power Bank, OnePlus Power Bank, PowerBank, Portable Power Bank, Magnetic power bank, magsafe, Mobile Phone Accessories, Phone power bank |
| Input Interface | USB Type C |
| Output Interface | Wireless Charger, USB-Type C |
| Battery Type | Lithium Polymer Battery, Lithium Polymer Battery |
| Origin | Mainland China |
| Type | Magnetic power bank |
Instock
There are no reviews yet.