Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic, Plastic and TPE |
| Category | Earphones & Headphones |
| Earcups Type | Sealed |
| Number Of Drivers | 4 |
| Charging Method | cable |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Ferrite |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | None |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | No |
| Support APP | Yes |
| Waterproof | No |
| Line Length | 1.2mmmmmm |
| Frequency Response Range | -Hz |
| Sensitivity | 96dBdBdBdBdBdB |
| Plug Type | Line Type |
| Function | For Internet Bar, for Video Game, Common Headphone, For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Dynamic |
| Wireless Type | None |
| Connectors | 3.5mm |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | kebidumei |
| Support Memory Card | No |
| Resistance | 16ΩΩΩΩΩΩ |
| Product Name | 3.5MM Wired Headphones |
| Interface | 3.5MM |
| Sound quality | HiFi stereo |
| Mic | with microphone |
| Frequency Range | 20-20000Hz |
| Support 1 | Noise Reduction |
| Support 2 | for iOS Android |
| Support 3 | for iPhone xiaomi huawei |
| Feature 1 | earphone wired |
| Feature 2 | earphone headphones |
| Feature 3 | headphones wired |
| Feature 4 | For iPhone xiaomi Samsung |
| Feature 5 | headphones headset |
| Feature 6 | EARPHON HEADSET |
| Feature 7 | Wired headphones |
| Feature 8 | Wired earphone |
| Feature 9 | Wired headset |
| Feature 10 | Sports headphones |
| Feature 11 | Wireless sports headphones |
| Feature 12 | headphones with wire |
| SKU | DXY000041-B |
Instock
There are no reviews yet.