Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 11 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 1PCS |
| Weight | About 39g |
| Voltage | 5V/0.5A |
| Size | 1Set |
| Material | ABS |
| Model Number | YZD-BBXWP |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Type | UV Lamps |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | KR(Origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
Instock
There are no reviews yet.