Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | |
| Weight | 1400g |
| Voltage | 110-240V |
| Size | 214*210*66mm |
| Material | Alloy+Plastic |
| Model Number | CN-265 |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Type | Air Dryers |
| Power | 85W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Nail Dust Collector | colector de polvo de unas |
| Turbine Brushless Fan | Noise 62.5 dB Max |
| Rotary Speed:0-4500 RPMB | Built-in Large Capacity 2500mAh Battery |
| Charge 2 Hours Working 3-4 Hours | High Density Filter |
| Suction:90.92 CFM | Detachable Design |
| nail dust collectors | nail dust vacuum Cleaner |
| nail dust collector built-in | Turbo Nail Vacuum Cleaner |
| ail Dust Collector Powerful Nail Vacuum Fan | nail dust collector machine |
| extractor para unas acrilicas | Colector de Polvo de Unas Nail Art Tools |
| Rechargeable & Cordless can use anywhere | Input 100-240V 50/60Hz Output 12V/2A |
Instock
There are no reviews yet.