Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.403 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 14 × 4 cm |
| Lamp Beads | 27PCS |
| Weight | 416g |
| Voltage | 5V/1.5A |
| Size | One Unit |
| Material | ABS/PU |
| Model Number | SUNHPL-1 |
| Power Source | Electric |
| Type | LED Lamps |
| Power | 88W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | De(origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| 88W Foldable LED Nail Lamp | UV Led Nail Lamp |
| Nails Products | Lamp For Manicure |
| Professional Material Nail | Manicure Products |
| Machine To Paint Nails | UV Nail Dryer |
| Nail Drying Lamp For Manicure | Led Lamp For Professional Nails |
| All Manicure Lamp | Nail Gel Dryer With 27 Light Chips |
| Nail Stickers | 2 Timing PU Leather Hand Pillow USB Nail Polish Curing Lamp |
Instock
There are no reviews yet.